Запорізький Січовий колегіум-інтернатНеділя, 19.11.2017, 06:47

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Чи існує дружба між чоловіком та жінкою? - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
Сторінка 1 з 11
Форум » Форум » Інше » Чи існує дружба між чоловіком та жінкою? (Проблема дружби між чоловіком і жінкою.)
Чи існує дружба між чоловіком та жінкою?
КаряДата: П`ятниця, 15.03.2013, 13:15 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
На цю тему проводяться опитування і дослідження, ведуться численні дискусії. Основною метою цих досліджень є з’ясування можливості існування справжньої дружби між чоловіком і жінкою. Напевно, дуже багато хто з нас також не раз задавалися цим цікавим питанням. А чи буває дружба між чоловіком і жінкою.                              

Позитивні сторони дружби між чоловіком і жінкою!!!
  Учені в ході проведених досліджень з’ясували, що, крім труднощів, дружба між чоловіком і жінкою несе в собі також і велика кількість корисних емоцій. Це відноситься, як до чоловіків, так і до жінок. Так, чоловіки оцінювали дружбу між чоловіком і жінкою як більш високу та якісну, а також приносить більше задоволення, якщо порівнювати з сексуальними стосунками. Більша частина опитуваних чоловіків повідомили, що з друзями протилежної статі вони спілкуються по-іншому і на інші теми, не так як з друзями-чоловіками. Жінок же в такій дружбі дуже приваблює можливість жартувати і базікати без тіні заздрощів, єхидства та інших неприємностей, які можуть супроводжувати спілкування з подружкою. Дружба з чоловіком більш легка, вона дає жінці відчуття захисту і тепла.
Інші перешкоди дружби між чоловіком і жінкою!!!
  Психологи назвали основні перешкоди, які можуть перешкодити дружбі між чоловіком і жінкою. Крім проблеми сексуального напруги і потягу сюди відносяться: рівнозначність в оцінці один одного партнерами, проблема суспільного нерозуміння, а також і проблема знайомства чоловіки і жінки. Проблема суспільного нерозуміння полягає в тому, що дуже багато людей просто не вірять у можливість існування такої дружби. Якщо вони бачать таких друзів, то думають, що, насправді, це не друзі, а дуже близькі один одному люди – коханці.

АнюткаДата: П`ятниця, 15.03.2013, 13:21 | Повідомлення # 2
Рядовий
На мою думку дружби між чоловіком і жінкою не існує. 

Поки що я притримуюся думки, що дружби між двома різними статями не існує... Все одно рано чи пізно один з них закохається в іншого. Одне діло, коли вони закохаються один в одного, і тоді це вже просто буде , коли дружба переростає у кохання і романтичні стосунки... Проте... Найчастіше кохання не взаємне, і в результаті: один страждає від нерозділенного кохання, інший втрачає спілкування з гарною та близькою людиною...
Однак десь в глубині душі я вірю в дружбу між чоловіком та жінкою... Однак поки не побачу на прикладі в реальномі житті, буду притримуватись своєї думки...

Так шкода... так жаль... що я не можу мати просто друга... fear

ice-creamДата: Понеділок, 18.03.2013, 18:56 | Повідомлення # 3
Рядовий
На мою думку дружба, між чоловіком  і жінкою не існує!
Як сама відповідь, так і саме питання чи “можлива дружба чоловіка і жінки” – дуже цікава. Так, так, саме дружба і нічого іншого. Тут кожен відповідає в міру своєї розбещеності, але в основному з недовірою: то дружба між чоловіком і жінкою – це секс, залишений на потім, то дружба між чоловіком і жінкою припиняється з настанням ночі, то ще песимістичніше говорять, немає ні жіночої дружби, ні дружби між чоловіком і жінкою. Але, тоді з’являється нове питання – “з ким же тоді дружити”?
Тому, я все ж таки думаю, що дружби між чолвіком і жінкою не існує, оскільки вони згодом проявлять почуття, які в свою чергу переростуть в кохання. Так як , чоловік і жінка різних статей, то це природньо, що хтось із них буде прагнути більшого, аніж дружба! biggrin

KolyaДата: Середа, 20.03.2013, 18:39 | Повідомлення # 4
Рядовий
На мою думку дружба, між чоловіком  і жінкою не існує.

Всі ми хоч раз замислювалися - чи існує дружба між чоловіком чи жінкою. Знаєте, добре подумавши я прийшов до висновку, що її не існує. Я думаю, що з одного боку дружба все таки існує, однак з іншого існує що щось більше, ніж просто дружба. Тобто дружать хлопець і дівчина, проте дівчина щиро думає, що існує тільки дружба, а хлопець потай мріє як вони будуть разом. Він допомагає їй, підтримує, дає поради і вдається до неї по першому її поклик. Завжди вислуховує і допомагає. Вона, в глибині душі розуміє, що він любить її, проте їй зручно думати, що у них тільки дружба. Тим більше, що зазвичай у таких ситуаціях у дівчини є хлопець, з яким у них не все гладко і бідкатися вона біжить саме до свого друга. Або ж така сама ситуація, тільки дівчина любить, а хлопець дружить.  biggrin

Natali_OdonataДата: Четвер, 21.03.2013, 18:38 | Повідомлення # 5
Рядовий
НЕ ІСНУЄ
На мою думку дружба  між чоловіком і жінкою можлива  лише  на деякому етапі їхнього спілкування, адже люди зустрічаються і взагалі спілкуються, маючи спільні інтереси, але все ж таки рано чи пізно ці стосунки переходять у прекрасне світле почуття - кохання. Ось, що з цього приводу кажуть психологи:" між друзями майже завжди є щось, що виходить за рамки дружби, причому, найчастіше, інтерес виходить від чоловіка."

ЛиличкаДата: П`ятниця, 05.04.2013, 07:37 | Повідомлення # 6
Рядовий
Проходить час, і вони стають кращими друзями і починають вірити в дружбу між хлопчиком і дівчинкою, чоловіком і жінкою. Вони щасливі люди, бо ще не усвідомили закону тяжіння. Вони ще не розуміють, що плюс притягується до мінуса, а мінус до плюса. Що погане тягнеться до гарного, а хороше до поганого. Що багато в цьому світі засноване на енергетичному обміні. Що все в житті доповнює один одного, і ці доповнення, і енергетичний обмін, як правило, негативні в зіставленні.

Форум » Форум » Інше » Чи існує дружба між чоловіком та жінкою? (Проблема дружби між чоловіком і жінкою.)
Сторінка 1 з 11
Пошук:

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz