Запорізький Січовий колегіум-інтернатПонеділок, 25.09.2017, 06:26

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Тести
Психологія
Самооцінка психічних станів (ригідність)
Самооцінка психічних станів (агресивність)
Самооцінка психічних станів (фрустрація)
Самооцінка психічних станів (тривожність)

Інформатика
Текстовий процесор_9 клас
Глобальна мережа Інтернет_10 клас

Зарубіжна література
Постмодернізм_11 клас

Браузер
Яким браузером ви користуєтесь?
Всього відповідей: 556

Сучасна людина
Які мови повинна знати сучасна людина
Всього відповідей: 652

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2013 » Квітень » 24 » Підсумки обласного рівня олімпіад
22:50
Підсумки обласного рівня олімпіад
Вітаємо переможців олімпіад обласного рівня:

  • Українська мова та література:

- Волинська В. (ІІ місце, 11-б клас) керівник Пєткова О.В.

- Протасова О. (ІІІ місце, 10-б клас) керівник Тищенко Н.М.

- Хачатрян М. (ІІ місце, 11-б клас) керівник Пєткова О.В.

  • Географія

- Марковець Г. (ІІІ місце, 9 клас) керівник Балховітін О.В.

  • Англійська мова

- Волинська В. (ІІ місце, 11-б клас) керівник Гутарук Н.В.

  • Правознавство

- Терещенко А. (ІІІ місце, 9 клас) керівник Лукашенко М.П.

- Вервес С. (ІІІ місце, 9 клас) керівник Лукашенко М.П.

- Калин І. (ІІІ місце, 10 клас) керівник Лукашенко М.П.

- Токмалаєв Г. (ІІІ місце, 10 клас) керівник Лукашенко М.П.

- Риндя Н. (ІІІ місце, 10 клас) керівник Лукашенко М.П.

- Качурівська Є. (ІІІ місце, 11 клас) керівник Лукашенко М.П.

- Матюхов С. (ІІІ місце, 11 клас) керівник Лукашенко М.П.

  • Історія

- Риндя Н. (І місце, 10 клас) керівник Костюк О.М. – запрошена на 4 етап

- Макаренко А. (І місце, 8 клас) керівник Костюк О.М.

- Корянова Т. (ІІІ місце, 11 клас) керівник Лукашенко М.П.

- Бердар Д. (ІІІ місце, 11 клас) керівник Лукашенко М.П.

  • Історія рідного краю

- Козачок Окс (ІІ місце, 11 клас) керівник Костюк О.М.

- Терещенко А. (ІІІ місце, 9 клас) керівник Костюк О.М.

- Жежеря Ол. (ІІІ місце, 9 клас) керівник Костюк О.М.

- Іваненко Аліна (ІІІ місце, 10 клас) керівник Костюк О.М.

  • Економіка

- Колісник Павло (ІІІ місце, 11 клас) керівник Кравченко Л.М.

  • Педагогіка

- Краєвий Артем (ІІ місце, 11 клас) керівник Свириденко І.О.

 


Переглядів: 456 | Додав: Shirly | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Життя сайту

Наші веб-ресурси
МО вчителів історії
Візитка школи на ЗапоВікі
Блог бібліотеки
Блог вчителів історії
Блог світової літератури
Блог інформатиків
Сайт Магнитофон

Адмін NetSchool
Адміністратор NetSchool: Сосновська Анастасія Ігорівна
e-mail: stacy.tereshenko@mail.ru
ICQ: 411592310

NetSchool
Вхід до системи NetSchool

Хмара тегів

Друзі сайту
КЗ ЗОЛ "Захисник" ЗОР
ЗапоВікі
Запорізький Центр інформатики ДОЦ Ласпі
Школа самоврядування
Малa академія наук
Онляндія - безпечна веб-країна
Онляндія в Контакті


Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz