Запорізький Січовий колегіум-інтернатСереда, 21.08.2019, 14:05

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | абетка безпечної роботи в Інтернеті - Форум | Реєстрація | Вхід
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Форум » Інше » абетка безпечної роботи в Інтернеті (створюємо правила безпечної роботи у мережі)
абетка безпечної роботи в Інтернеті
NovatorДата: Понеділок, 19.03.2012, 12:25 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 1
Репутація: 0
Статус: Користувач
Шановні учні! Пропонуємо Вам створити абетку безпечного користування всесвітньою мережею.
 
ДашульДата: Вівторок, 20.03.2012, 12:24 | Повідомлення # 2
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
[/b]Для безпечної роботи в Інтернеті потрібно слідкувати на який сайт ти заходиш , чи безпечний він для роботи.Треба заходити на ті сайти які вам знайомі.Будьте УВАЖНІ куди ви ЗАХОДИТЕ!!!! deal dont
 
ДашкаДата: Вівторок, 20.03.2012, 12:24 | Повідомлення # 3
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
[size=19][color=green][color=blue]Відправка електронною поштою наукових робіт, статей для публікацій або іншої інформації, що може становити державну таємницю, без попереднього узгодження з відділом захисту наукових пріоритетів інституту заборонена.
biggrin
Приємного користування мережею інтернет! biggrin
Пригладь Дарія та Бєліменко Аліна)
 
СтавушаДата: Вівторок, 20.03.2012, 12:24 | Повідомлення # 4
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
Неузгоджене розсилання електронних листів рекламного, комерційного чи агітаційного характеру, а також листів, що містять грубі й образливі вираження. angry angry angry angry angry
 
ХалкДата: Вівторок, 20.03.2012, 12:24 | Повідомлення # 5
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
Під час роботи з Інтернетом треба вмикати антивірус,не заходити на різні сайти які тобі рекомендують незнайомці. biggrin
 
ірусікДата: Вівторок, 20.03.2012, 12:30 | Повідомлення # 6
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
Діти вже зацікавлені у використанні чатів або IRC, тому батьки повинні розповідати їм про безпечне спілкування, а також слідкувати за тим, як їхня дитина спілкується в онлайні. biggrin biggrin biggrin
 
ДашульДата: Вівторок, 20.03.2012, 12:33 | Повідомлення # 7
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 2
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
biggrin biggrin biggrin Ресурси мережі Internet повинні використовуватися виключно з науковою та освітньою метою. Прокачування великих обсягiв інформації, що не має безпосереднього відношення до наукової роботи та навчального процесу, є порушенням правил користування ресурсами мережі Internet, особливо це стосується XXX трафіку. У випадку порушення користувачем цього правила останній автоматично переводиться в окремий віртуальний канал - канал зі значно зниженою максимальною швидкістю строком на один місяць, а у випадку неодноразового порушення користувач буде автоматично відключений від мережі Internet з подальшим повідомленням керівництву інституту та завідуючому відділом.

Додано (20.03.2012, 12:33)
---------------------------------------------
8. Користувач зобов'язаний не передавати поштову адресу або www-сторінку користувачам із країн, які підтримують міжнародний тероризм. Користувач не має права використовувати послуги www-сервісів та електронної пошти Інституту для створення атомної, хімічної, бактеріологічної зброї та інших засобів масового знищення.

 
solgДата: Вівторок, 20.03.2012, 14:14 | Повідомлення # 8
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач

Від 10 до 12 років

Школярі, можливо, вже знають, як використовувати Інтернет у різних цілях. Батьки можуть підтримати свою дитину, ознайомившись із сайтами, якими користуються їхні діти відома, дізнатися про їхнє хобі або інші інтереси, пов’язані з мережею. Дорослі можуть також використовувати Інтернет для планування певних подій, які стосуються всієї сім’ї. Це дає змогу батькам і дітям обговорювати сайти, які є надійними і заслуговують на довіру, а також де можна знайти достовірну та якісну інформацію. Щоб дізнатися, як перевірити веб-сайт, скористайтеся порадами, що містяться за адресою http://www.demos-internet.ru/services.ssl.description.html.

Діти у віці від 10 до 12 років все ще потребують контролю з боку батьків, а також мають дотримуватись правил використання Інтернету. Однак деякі діти можуть порушувати правила й уникати нагляду батьків, якщо вони вважатимуть, що їх занадто обмежують або не задовольняють їхні потреби.

Батьки мають домовитись із дітьми про те, що їм дозволено робити в Інтернеті, а що - ні. Приклади: відповідальність відправника повідомлення, завантаження файлів і авторські права, встановлення програм.
Узгодьте з дітьми, яку особисту інформацію вони можуть розміщувати в Інтернеті, а також розкажіть їм про ризики, пов'язані з розкриттям такої інформації.
Діти вже зацікавлені у використанні чатів або IRC, тому батьки повинні розповідати їм про безпечне спілкування, а також слідкувати за тим, як їхня дитина спілкується в онлайні.
Багато дітей є цікавими і допитливими, тому батьки такім дітям особливо мають наголосити на потребі безпечного й обережного використання Інтернету.
Необхідно регулярно оновлювати засоби безпеки комп’ютера.

Від 13 до 15 років

Для дітей у цьому віці Інтернет стає частиною їхнього життя. Вони знайомляться з новими людьми і проводять чимало часу в онлайні, шукають необхідну інформацію, яка має відношення до їхньої шкільної роботи або відповідає їхнім інтересам. Завдяки більш високому рівню грамотності це відкриває багато можливостей використання Інтернету. Іноді батькам важко дізнатися про те, що роблять їхні діти в онлайні. У цьому віці діти також йдуть на ризик і випробовують свої можливості — технічні обмеження і заборони можуть не бути ефективним шляхом підвищення безпеки в онлайні.

13-15-річні діти можуть тримати у секреті те, що вони роблять в Інтернеті, особливо якщо батьки раніше не цікавилися, як їхня дитина використовує мережу. Тому важливим є відкрите спілкування і зацікавленість батьків у тому, що робить дитина в Інтернеті.

Діти у віці від 13 до 15 років, як і раніше, повинні дотримуватися встановлених правил використання Інтернету.

Деякі підлітки все ще не можуть оцінювати деякі речі й потребують поради дорослої людини, наприклад, у таких питаннях, як розміщення особистих даних в онлайні.
Питання етики і відповідальність користувача Інтернету є більш важливими темами для розмови. Наприклад, незаконні завантаження, етикет у мережі та авторські права. Діти мають нести відповідальність за те, що вони публікують в онлайні, включаючи їхню особисту інформацію або інформацію, яка може бути незаконною.
Батьки повинні проявляти до «онлайнових друзів» дитини інтерес. Також їм варто знати, хто та людина, з якою їхня дитина познайомилася в онлайні та збирається зустрітися.
Батькам слід уникати занадто емоційних реакцій, навіть якщо вони дізнаються про те, що трапилося щось «неприємне», коли їхня дитина була в онлайні. Батьки все ще можуть скеровувати дитину до відповідного вмісту. Наприклад, існують гарні доступні онлайнові ресурси про сексуальність та здоров'я, призначені для молодіжної аудиторії. Молодь має бути упевнена в тому, що вони можуть поговорити з батьками про будь-що, що примушує їх почувати себе незручно в онлайні.

biggrin
 
АняДата: Вівторок, 20.03.2012, 14:14 | Повідомлення # 9
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.
Ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.
Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити.
 
Маруся))Дата: Вівторок, 20.03.2012, 14:28 | Повідомлення # 10
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
Правила описують загальноприйняті норми роботи в мережі Інтернет, дотримання яких є обов'язковим для всіх користувачів. Дія цих Правил поширюється на порядок використання ресурсів Мережі.
1. Обмеження на інформаційний шум (спам)
2. Дотримання правил, встановлених власниками ресурсів Мережі
3. Неприпустимість фальсифікації.
4. Настроювання власних ресурсів.
5. Заборона несанкціонованого доступу і мережних атак.
6. Використання ресурсів мережі.
7. Умови розміщення інформації на ресурсах провайдера.
 
КеряДата: Вівторок, 20.03.2012, 16:08 | Повідомлення # 11
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
Безпека комп'ютера під час роботи в інтернеті залежить від безлічі чинників, але якщо дотримуватися кількох основних правил, можна убезпечити свій комп'ютер від багатьох загроз.
Убезпечуйте браузер. Завжди стежте за свіжими оновленнями свого браузера, адже вони часто не лише доповнюють функціонал, але й закривають вразливості попередніх версій, через які віруси могли проникати в комп'ютер.

Стежте за оновленнями операційної системи. Будь-які оновлення для операційної системи можуть містити не лише додатковий функціонал, але й усувати вразливості, через які віруси проникають в ОС.

Установіть і налаштуйте антивірус. Якщо в системі встановлено та ввімкнено антивірус — працювати в ній безпечніше, ніж у разі його відсутності. Для більшості сучасних антивірусів критично важливими є оновлення та доступ до інтернету, без цього ефективність їх захисту швидко знижується. Про те, які безкоштовні антивірусні програми використовувати, можна прочитати у відповідному розділі Допомоги.

Увімкніть та налаштуйте файрвол. Правильно налаштований файрвол, у якому дозволена лише необхідна мережева активність, знизить ризик зараження, адже мережеві віруси часто проникають не через браузер, а через вразливості в мережевих сервісах ОС.

Працювати під обліковим записом з обмеженими правами істотно безпечніше, ніж під обліковим записом системного адміністратора. Це знижує ризик зараження.

Не вибирайте прості паролі (наприклад, 123456, qwerty, 1qaz2wsx, !@#$%^ тощо) для своїх облікових записів. Бажано, щоб пароль містив цифри, букви та спеціальні символи (наприклад, !#$%^{}[]":\|), а також мав довжину не менше восьми символів.

Безпека межує з надійністю — робіть резервні копії найцінніших для вас даних, оскільки шкідливі програми можуть блокувати доступ до системи, шифрувати дані на дисках, а іноді й остаточно їх знищувати.

Здавалося б, система з мінімальними налаштуваннями безпеки (з вимкненим файрволом, відсутнім антивірусом, без свіжих оновлень) «не заважає» користувачу обмеженнями, питаннями, необхідністю додаткових підтверджень і дій.

Але за таку «зручність» неминуче доводиться розплачуватися збоями, простоями та втратою даних у найнесподіваніший для цього момент. Крім того, із зараженої системи зловмисники можуть вкрасти цінну інформацію (облікові дані платіжних систем або систем віддаленого доступу), обманювати та шантажувати її власника різними способами, розсилати від його імені спам і використовувати його систему, щоб заражати інших. Тому час, витрачений на дотримання простих правил безпеки, завжди окупається.
 
Сабiнка-малинкаДата: Вівторок, 20.03.2012, 17:57 | Повідомлення # 12
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
ніколи не давайте приватної інформації про себе (прізвище, номер телефону, адресу, номер школи) без дозволу батьків.

Якщо хтось говорить вам, надсилає вам, або ви самі віднайшли у мережі щось, що бентежить вас, не намагайтеся розібратися в цьому самостійно. Зверніться до батьків або вчителів - вони знають, що треба робити.

Зустрічі у реальному житті із знайомими по Інтернет-спілкуванню не є дуже гарною ідеєю, оскільки люди можуть бути дуже різними у електронному спілкуванні і при реальній зустрічі. Якщо ж ви все ж хочете зустрітися з ними, повідомте про це батьків, і нехай вони підуть на першу зустріч разом з вами.

Не відкривайте листи електронної пошти, файли або Web-сторінки, отримані від людей, яких ви реально не знаєте або не довіряєте.

Нікому не давайте свій пароль, за виключенням дорослих вашої родини.

Завжди дотримуйтесь сімейних правил Інтернет-безпеки: вони розроблені для того, щоб ви почували себе комфортно і безпечно у мережі.

Ніколи не робіть того, що може коштувати грошей вашій родині, окрім випадків, коли поруч з вами батьки.

Завжди будьте ввічливими у електронному листуванні, і ваші кореспонденти будуть ввічливими з вами.

У електронних листах не застосовуйте текст, набраний у ВЕРХНЬОМУ РЕГІСТРІ - це сприймається у мережі як крик, і може прикро вразити вашого співрозмовника.

Не надсилайте у листі інформації великого обсягу (картинки, фотографії тощо) без попередньої домовленості з вашим співрозмовником.

Не розсилайте листи з будь-якою інформацією незнайомим людям без їхнього прохання - це сприймається як "спам", і звичайно засмучує користувачів мережі.

Завжди поводьтеся у мережі так, як би ви хотіли, щоб поводилися з вами! Асадова САбіна(6-Б) tongue
 
KirillДата: Вівторок, 03.04.2012, 13:05 | Повідомлення # 13
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
Порада № 1

Захистіть свою конфіденційність Добре поміркуйте, перш ніж публікувати будь-які свої особисті дані або особисті дані родичів. Дізнайтеся про доступні фільтри та налаштуйте параметри конфіденційності так, щоб сторонні особи не мали змоги переглядати ваш профіль.

Порада № 2

Критично оцінюйте інформацію з неперевірених джерел.
Не сприймайте на віру все, про що пишуть в Інтернеті.

Порада № 3

Пам'ятайте, що Інтернет — це громадське місце.
Не публікуйте висловлювань і фотографій, за які згодом довелося б ніяковіти!

Порада № 4

Дізнайтеся, яка поведінка вважається образливою або неприпустимою. Правильно поводьтеся та дізнайтеся, як повідомити про неналежну поведінку інших.

Порада № 5

Будьте уважними, копіюючи та поширюючи матеріали.
Майте на увазі, що якщо ви безпосередньо скопіюєте вміст веб-сайту та видасте його за свою власну роботу, це може бути незаконним. Також незаконним може виявитися копіювання та поширення музики та інших мультимедійних матеріалів. Обов'язково ознайомтеся з обмеженнями, які накладають авторські права.

Порада № 6

Будьте обережними під час зустрічі з людьми, з якими ви познайомилися по Інтернету.
Для зустрічі з людиною, з якою ви раніше спілкувалися лише по Інтернету, оберіть безпечне громадське місце та повідомте знайомих про те, де ви перебуваєте.

Порада № 7

Зробіть паузу та подумайте, перш ніж завантажувати зображення безпосередньо зі свого мобільного телефону.
Це швидкий і зручний спосіб обміну новими фотографіями, але слід упевнитися в тому, що вони підходять для пересилання по Інтернету.

Порада № 8

Майте на увазі, що мобільні пристрої іноді містять не менше конфіденційних даних, ніж ПК.
На мобільних пристроях можуть зберігатися повідомлення електронної пошти, контакти та навіть паролі, які вводилися для входу на веб-сайти.

Порада № 9

Будьте обережними, повідомляючи про місце свого перебування.
Деякі служби дають змогу повідомити про місце свого перебування друзям та іншим особам зі списку контактів. Надавайте такі відомості лише тим, кому ви довіряєте.

Порада № 10

Пам'ятайте, що передача даних може бути платною.
Під час користування веб-послугами по мережі інтернет-провайдера можуть передаватися досить великі обсяги даних. Щоб дізнатися тарифи за передачу даних, зверніться до свого інтернет-провайдера

Ха у меня больше !!!
cool smile tongue

Приходько К 6Б
 
stervo4kaДата: Неділя, 02.03.2014, 13:09 | Повідомлення # 14
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 1
Нагороди: 0
Репутація: 0
Статус: Користувач
http://ru.bizcom.com.ru/scripts/click.php?a_aid=120386
 
Форум » Форум » Інше » абетка безпечної роботи в Інтернеті (створюємо правила безпечної роботи у мережі)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук:


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz