Запорізький Січовий колегіум-інтернатПонеділок, 23.09.2019, 13:59

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Наші досягнення | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Тести
Психологія
Самооцінка психічних станів (ригідність)
Самооцінка психічних станів (агресивність)
Самооцінка психічних станів (фрустрація)
Самооцінка психічних станів (тривожність)

Інформатика
Текстовий процесор_9 клас
Глобальна мережа Інтернет_10 клас

Зарубіжна література
Постмодернізм_11 клас

Браузер
Яким браузером ви користуєтесь?
Всього відповідей: 563

Сучасна людина
Які мови повинна знати сучасна людина
Всього відповідей: 665

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


2010-2011 навчальний рік

Результати обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту МАН
Згідно наказу облУОН № 197 від 04.03.2011 "Про результати проведення II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України у 2010/2011 навчальному році":
Секція: мікроекономіка та макроекономіка: Фадєєва Наталія - 2 місце (вчитель - Кравченко Л.М.)
Секція: агрономія: Глодан Альона - 3 місце (вчитель - Готинян Т.І.)
Секція: медицина: Данькових Тетяна - 2 місце (вчитель - Бережна О.М.), Білоцька Діана - 3 місце (вчитель - Готинян Т.І.)
Профіль: філологія та мистецтвознавство: Сиваш Катерина - 1 місце (вчитель - Чеховська Л.Й.), Бойко Ірина - 1 місце (вчитель - Тищенко Н.М.), Наталуха Альона - 1 місце (вчитель - Чеховська Л.Й.), Мальцева Вікторія - 2 місце (вчитель - Тищенко Н.М.), Гороховська Марина - 2 місце (вчитель - Тищенко Н.М.), Волинська Валерія - 2 місце (вчитель - Пєткова О.В.), Бєлова Альона - 2 місце (вчитель - Дорожкіна С.М.), Фесенко Дарія - 2 місце (вчитель - Гутарук Н.В.), Дробязко Наталія - 3 місце (вчитель - Шимянова О.Д.), Назаренко Анастасія - 3 місце (вчитель - Пєткова О.В.), Петрова Олена - 3 місце (вчитель - Дорожкіна С.М.)
Наукове відділення: історико-географічне: Королькова Вікторія - 2 місце (вчитель - Лукашенко М.П.), Тютюнник Юлія - 2 місце (вчитель Єршова В.О.)
Секція: право: Перегуда Юлія - 2 місце (вчитель - Лукашенко М.П.), Веклич Тетяна - 2 місце 9вчитель - Лукашенко М.П.), Ларіонова Віолетта - 3 місце (вчитель Лукашенко М.П.), Ковтун Юлія - 3 місце (вчитель - Лукашенко М.П.), Матюхов Сергій - 3 місце (вчитель - Лукашенко М.П.)

Результати обласних олімпіад:
Хімія
- Оніщенко Іван (3 місце, Готинян Т.І.)
Англійська мова
- Бойко Ірина (3 місце, Гутарук Н.В.)
- Савченко Софія (3 місце, Гутарук Н.В.)
Українська мова та література
- Волинська Валерія (3 місце, Пєткова О.В.)
- Сиваш Катерина (3 місце, Чеховська Л.Й.)
Біологія:
- Золотарьова Яна (2 місце, Бережна О.М.)
Історія рідного краю
- Майстренко Людмила (3 місце, Костюк О.В.)
- Веклич Тетяна (2 місце, Костюк О.В.)
- Бердар Дмитро (2 місце, Костюк О.В.)
- Тяпкін Сергій (3 місце, Костюк О.В.)
Історія
- Дашко Микола (2 місце, лукашенко М.П.)
- Тютюнник Юлія (3 місце, Єршова В.О.)
Правознавство
- Абдурахманова Єсенія (3 місце, Лукашенко М.П.)
- Ковтун Юлія (3 місце, Лукашенко М.П.)
Російська мова
- Сиваш Катерина (3 місце, Францен М.І.)


Інші інтелектуальні конкурси:


Життя сайту

Наші веб-ресурси
МО вчителів історії
Візитка школи на ЗапоВікі
Блог бібліотеки
Блог вчителів історії
Блог світової літератури
Блог інформатиків
Сайт Магнитофон

Адмін NetSchool
Адміністратор NetSchool: Сосновська Анастасія Ігорівна
e-mail: stacy.tereshenko@mail.ru
ICQ: 411592310

NetSchool
Вхід до системи NetSchool

Хмара тегів

Друзі сайту
КЗ ЗОЛ "Захисник" ЗОР
ЗапоВікі
Запорізький Центр інформатики ДОЦ Ласпі
Школа самоврядування
Малa академія наук
Онляндія - безпечна веб-країна
Онляндія в Контакті


Copyright MyCorp © 2019
Безкоштовний хостинг uCoz