Запорізький Січовий колегіум-інтернатП`ятниця, 05.03.2021, 03:53

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | ЗНО | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Тести
Психологія
Самооцінка психічних станів (ригідність)
Самооцінка психічних станів (агресивність)
Самооцінка психічних станів (фрустрація)
Самооцінка психічних станів (тривожність)

Інформатика
Текстовий процесор_9 клас
Глобальна мережа Інтернет_10 клас

Зарубіжна література
Постмодернізм_11 клас

Браузер
Яким браузером ви користуєтесь?
Всього відповідей: 563

Сучасна людина
Які мови повинна знати сучасна людина
Всього відповідей: 666

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


ЗНО у 2012 році:

Графік профедення ЗНО у 2012 році

24 березня – складання пробних тестів ЗНО.
31 березня – складання пробних тестів ЗНО.
14 травня – 7 липня – проходження ЗНО-2012:
15 травня - хімія
17 травня - російська мова
19 травня - географія
21 травня - математика
22 травня - математика
24 травня - всесвітня історія
26 травня - іноземні мови (англійська, німецька, французька, іспанська)
28 травня - українська мова і література
29 травня - українська мова і література
31 травня - історія України
01 червня - історія України
05 червня - фізика
07 червня - біологія
Додаткова сесія ЗНО-2012 відбудеться з 18 червня по 23 червня 2012 року.


NEWАбітурієнти матимуть право скласти ЗНО з 4-х предметів

Міністерством освіти затверджено Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році, яким визначено основні засади проведення ЗНО в 2012 році.
Основною новацією ЗНО-2012, у порівнянні з попередніми роками, є скорочення кількості предметів тестування, що зможуть скласти абітурієнти. Отже відповідно до документа, абітурієнт, зареєстрований для проходження зовнішнього оцінювання має право на складання тестів не більше як із чотирьох предметів.
Обов’язковим предметом ЗНО для всіх вступників 2012 року залишається українська мова та література, інші три будуть запропоновані абітурієнту на вибір з наступних предметів тестування: історія України, всесвітня історія, математика, біологія, географія, фізика, хімія, російська мова, одна з іноземних мов (за вибором) ‑ англійська, німецька, французька або іспанська.
Переелік предметів для складання тестів ЗНО має бути визначений абітурієнтом самостійно під час реєстрації на зовнішнє незалежне оцінювання, що розпочнеться 1 січня та триватиме до 20 лютого 2012 року.
Для вступу до вищого навчального закладу в 2012 році абітурієнту необхідно буде надати результати зовнішнього оцінювання з трьох предметів.
Вступники матимуть право подавати сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання, виданий у 2012 році, або сертифікати за 2008-2011 роки.


Пробне тестування

Регіональні центри оцінювання якості освіти 30 листопада завершать реєстрацію осіб, які бажають пройти пробне зовнішнє незалежне оцінювання у 2012 році

Зазначимо, що пробне зовнішнє незалежне оцінювання навчальних досягнень є добровільним тестуванням осіб, які мають намір вступати до вищих навчальних закладів і виявили бажання ознайомитися із процедурами проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Головною метою проведення пробного ЗНО є надання учасникам можливості ознайомлення з процедурою проведення тестування, що максимально наближена до основної сесії, попрацювати з тестовими зошитами та бланками відповідей, оцінити свій рівень знань за допомогою отриманих бланків із правильними відповідями, а також отримати навички ефективного використання часу на тестуванні.

Детальніше


У Міністерстві юстиції України зареєстровано наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 9 серпня 2011 року №946 "Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році". Про це повідомляє прес-служба міністерства освіти. 

Зі змістом наказу можна ознайомитись у розділі "ЗНО-2012" на сайті Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України.

У наказі зазначено, що переклад тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії буде здійснено кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською, угорською мовами.

В 2012 році результати зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників навчальних закладів системи загальної середньої освіти зараховуються як вступні випробування до вищих навчальних закладів для здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодшого спеціаліста та бакалавра (спеціаліста, магістра медичного та ветеринарного спрямувань).

Затверджені програми ЗНО на 2012 рік

(джерело - http://www.osvita.org.ua/news/59573.html)


Дніпропетровський регіональний центр оцінювання якості освіти (ДпРЦОЯО)

Адреса: 49083, м. Дніпропетровськ, вул. Новоселівська, 27;
Телефон:
(056) 790-24-99;
e-mail:
rc.dnepr@testportal.com.ua;
Сайт:
www.dneprtest.dp.ua

Дніпропетровський РЦОЯО відповідає за проведення зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) в таких регіонах:
Дніпропетровська область;
Запорізька область.


Витяг 
з наказу МОНУ Про затвердження Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників
 навчальних закладів системи загальної середньої освіти № 33 від 24.01.2008 р

(Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01 лютого 2008 року за № 73/14764)

2.2. Учасники зовнішнього оцінювання мають право на:

2.2.1. Виконання тестів, які відповідають за змістом вимогам чинних навчальних програм загальноосвітньої підготовки.
2.2.2. Ознайомлення з правами й обов’язками учасника тестування.
2.2.3. Ввічливе та неупереджене ставлення до себе з боку осіб, відповідальних за організацію та проведення тестування.
2.2.4. Безпечні умови проведення тестування.
2.2.5. Отримання інформації про мету тестування, програми зовнішнього оцінювання та форми завдань, з яких складаються тести.
2.2.6. Своєчасне інформування щодо часу та місця проведення тестування.
2.2.7. Отримання інформації про форму та час повідомлення результатів тестування.
2.2.8. Конфіденційність результатів тестування.
2.2.9. Апеляцію щодо порушення процедури проведення зовнішнього оцінювання (у разі подання відповідної заяви до моменту виходу з пункту тестування).
2.2.10. Апеляцію щодо результатів зовнішнього оцінювання протягом 5-ти днів з часу отримання сертифікатів Українського центру оцінювання якості освіти.
2.2.11. Отримання інформації про наслідки для учасника тестування в разі порушення порядку проходження зовнішнього оцінювання.


2.3. Учасники зовнішнього оцінювання зобов’язані:
2.3.1. Зареєструватися у встановлені Міністерством освіти і науки України терміни в одному пункті реєстрації, надавши повну та правдиву інформацію про себе, а саме: прізвище, ім’я, по-батькові, дата народження, місце проживання, паспортні дані, перелік навчальних предметів із зазначенням мови, якою бажає виконувати тест. Крім того, випускники поточного року зазначають навчальний заклад, у якому навчаються, а випускники попередніх років – дані документа про отримання повної загальної середньої освіти.
2.3.2. Ввічливо ставитися до осіб, які організовують, проводять чи беруть участь у зовнішньому оцінюванні.
2.3.3. Своєчасно прибути до пункту тестування з паспортом та запрошенням, виданим Українським центром оцінювання якості осівти, або інформувати організаторів про об’єктивні причини, що перешкоджають узяти участь у зовнішньому оцінюванні.
2.3.4. Завчасно ознайомитися з інформацією про порядок і правила проходження зовнішнього оцінювання.
2.3.5. Не користуватися під час зовнішнього оцінювання (в аудиторіях і приміщеннях пунктів тестування) в особистих інтересах, а також у інтересах інших осіб мобільними телефонами, фото-й відеоапаратурою, іншими технічними засобами, що можуть бути використані для приймання та передання будь-якої інформації; друкованими та рукописними матеріалами (підручники, посібники, записки тощо), які можуть бути використані як додаткові джерела інформації, необхідної для виконання тесту.
2.3.6. Виконувати всі вказівки та вимоги фахівців, які організовують проведення зовнішнього оцінювання у межах конкретного пункту тестування, що стосуються процедури тестування.
2.3.7. Під час складання тесту не дозволяється: спілкуватися з іншими учасниками тестування, передавати різні матеріали, консультувати чи консультуватися тощо.
2.3.8. Після закінчення роботи над тестом здати зошити із завданнями, бланки відповідей фахівцям, які проводять тестування.
2.4. У разі порушення норм, передбачених пунктами 2.3.3 пункту 2.3 цього Порядку, учасник тестування не допускається до проходження зовнішнього оцінювання. Якщо були порушені норми, викладені у підпунктах 2.3.5-2.3.8 пункту 2.3 цього Порядку, учасники тестування можуть бути видалені з аудиторії, де проходить тестування, а отримані ними результати будуть анульовані.

Цікаві посилання:

2011-2012 навчальний рік

Порядок проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році

Порядок реєстрації на ЗНО-2012

наказ Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 9 серпня 2011 року №946 "Про зовнішнє оцінювання навчальних досягнень осіб, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів України в 2012 році"Затверджені програми ЗНО на 2012 рік

Сайт Дніпропетровського РЦОЯО

Програми зовнішнього незалежного оцінювання 2012 року

2010-2011 навчальний рік

”Програма створення заяви - реєстраційної картки особи, яка бажає пройти зовнішнє незалежне оцінювання в 2011 році” (3.5 Mb)

Розпочато реєстрацію осіб, які бажають пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2011 році.

Про зміни в програмах зовнішнього незалежного оцінювання 2011 року

Вступ 2011: що необхідно знати майбутньому абітурієнту про вступну кампанію

Новинки зовнішнього тестування 2011 року: черги відміняються?

Інше

Результати ЗНО у 2009-2010 навчальному році

Результати ЗНО у 2008-2009 навчальному році

Порядок реєстрації для участі в зовнішньому оцінюванні

Правила реєстрації осіб, які виявили бажання пройти ЗНО у 2010 році

Наказ МОН "Про зовнішнє незалежне оцінювання  навчальних досягнень осіб, які виявили  бажання вступати до вищих навчальних  закладів України в 2010 році"

Інформаційна система "Конкурс"

Портал про завнішнє тестування

Український центр оцінювання якості освіти

ІнтерТест. Система підготовки до ЗНО

”Фільм-пам′ятка для учасників зовнішнього незалежного оцінювання.”(14.0 Mb)

Життя сайту

Наші веб-ресурси
МО вчителів історії
Візитка школи на ЗапоВікі
Блог бібліотеки
Блог вчителів історії
Блог світової літератури
Блог інформатиків
Сайт Магнитофон

Адмін NetSchool
Адміністратор NetSchool: Сосновська Анастасія Ігорівна
e-mail: stacy.tereshenko@mail.ru
ICQ: 411592310

NetSchool
Вхід до системи NetSchool

Хмара тегів

Друзі сайту
КЗ ЗОЛ "Захисник" ЗОР
ЗапоВікі
Запорізький Центр інформатики ДОЦ Ласпі
Школа самоврядування
Малa академія наук
Онляндія - безпечна веб-країна
Онляндія в Контакті


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz