Запорізький Січовий колегіум-інтернатВівторок, 20.04.2021, 15:48

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Візитна картка | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Тести
Психологія
Самооцінка психічних станів (ригідність)
Самооцінка психічних станів (агресивність)
Самооцінка психічних станів (фрустрація)
Самооцінка психічних станів (тривожність)

Інформатика
Текстовий процесор_9 клас
Глобальна мережа Інтернет_10 клас

Зарубіжна література
Постмодернізм_11 клас

Браузер
Яким браузером ви користуєтесь?
Всього відповідей: 563

Сучасна людина
Які мови повинна знати сучасна людина
Всього відповідей: 666

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0Адреса: Україна, 69097, м. Запоріжжя, пр. Ювілейний, 19
Телефон: 8 (061) 224-93-21
E-mail:  yershova@meta.ua

Керівник: Єршова Валентина Омелянівна.

Наша символіка

Фотоальбоми

Відеоальбоми

Про нас в Інтернет

Нагороди колегіуму

Друковані статті вчителів та учнів

Навчальні кабінети

Призначення закладу: Мета: загальноосвітнього закладу інтернатного типу «Запорізький Січовий колегіум» - створення оптимальних умов для індивідуального розвитку, реалізації творчих запитів здібної і обдарованої молоді сільської місцевості, формування і розвиток соціально зрілої, творчої, грамотної особистості з усвідомленою громадянською позицією, почуттям національної самосвідомості, залученням до вічних національних і загальнолюдських цінностей, підготовка до професійного самовизначення, а також створення умов для оволодіння системою наукових знань про природу, людину і суспільство..

Коротка історична довідка: Створений  у 1992 році. Знаходиться під опікою національного університету «Києво-Могилянська академія»

Підпорядкування та економічне забезпечення діяльності: підпорядкований управлінню освіти та науки Запорізької облдержадміністрації.

Особливості організації навчального процесу: на базі колегіуму працює експериментальна робота по запровадженню особистісно-зорієнтованих підходів у освіті (проведено багато семінарів та  відкритих уроків) як обласного, так і республіканського рівня, вперше на Україні розроблено і реалізовано комплексні проектні технології в системі вивчення української філології, здійснюється велика робота  по запровадженню комп’ютерних технологій,  роки працює лабораторія ІПДПО – кафедри психології та педагогіки

Особливості закладу: колегіум відтворює та оновлює через систему навчально-виховних студій соціально – педагогічні традиції козацтва, в основу роботи колегіуму покладена ідея національного виховання еліти нації, організовує психолого-педагогічний супровід обдарованих та талановитих дітей сільської місцевості, реалізовуючи допрофільне і профільне навчання, готує дітей до самостійного життя. Колегіум прагне стати закладом життєвої компетентності навчання і виховання в якому базується на підвалинах педагогіки і психології життєтворчості.

 Метакультура колеґіуму: це сама атмосфера, дух, який панує у навчальному закладі - щасливе поєднання свободи з почуттям обов'язку, великої відповідальності. Це створення у шкільному колективі атмосфери душевного комфорту, коли дитина може не боятися, не тривожитись даремно, а почуватися вільно і в той же час виконувати свою часто досить складну роботу добросовісно і відповідально, більше того, переживаючи радість від самого життя, від можливості ствердитися, реалізуватися, «своїм життям до себе дорівнятись». Адже учень, потрапляючи у своєрідне духовне братство колеґіантів та їхніх наставників, усвідомлює таку важливу для себе істину: тут сповідується культ знань, а не оцінки, під час навчання можна не боятися помилитися, врешті, можна вступити в діалог з учителем, котрий вчить самостійно мислити, рефлексувати. Більше того, вчитель надасть учневі максимальної свободи під час розв'язання складної проблеми і щиро порадіє найменшому його успіхові. Адже метакультура сучасної школи - це і розвиток у кожній особистості вільного інтелектуала. 

В основі концепції успішності учнів і педагогів «Запорізького Січового колеґіуму» визнання усіх дітей талановитими, створення духовного та інтелектуально збагаченого середовища, реалізація філософії особистісно зорієнтованої освіти, розбудова суб'єкт - суб'єктних стосунків між учителем і учнем, представником адміністрації і вчителем, усвідомлення педагогами навчального процесу як мистецтва, що дарує радість.

Педагогічний колектив та адміністрація колегіуму працює відповідно до Законів України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», Указів Президента України,рішень Уряду України, органів управління з питань освіти і виховання; правил і норм охорони праці, техніки безпеки, а також Статуту і локальних правових актів школи, дотримувались норм Конвенції про права дитини.

Мета та завдання колективу обумовлені проблемною темою колегіуму «Розвиток компетентної культури особистості учня в умовах школи життєтворчості». Вся діяльність педагогів спрямована на впровадження різноманітних прийомів, методів навчальної та виховної діяльності на всіх ступенях навчання та виховання, які сприяли формуванню життєвої компетентності учнів. 


Життя сайту

Наші веб-ресурси
МО вчителів історії
Візитка школи на ЗапоВікі
Блог бібліотеки
Блог вчителів історії
Блог світової літератури
Блог інформатиків
Сайт Магнитофон

Адмін NetSchool
Адміністратор NetSchool: Сосновська Анастасія Ігорівна
e-mail: stacy.tereshenko@mail.ru
ICQ: 411592310

NetSchool
Вхід до системи NetSchool

Хмара тегів

Друзі сайту
КЗ ЗОЛ "Захисник" ЗОР
ЗапоВікі
Запорізький Центр інформатики ДОЦ Ласпі
Школа самоврядування
Малa академія наук
Онляндія - безпечна веб-країна
Онляндія в Контакті


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz