Запорізький Січовий колегіум-інтернатП`ятниця, 05.03.2021, 03:42

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Пісня як сонце | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Тести
Психологія
Самооцінка психічних станів (ригідність)
Самооцінка психічних станів (агресивність)
Самооцінка психічних станів (фрустрація)
Самооцінка психічних станів (тривожність)

Інформатика
Текстовий процесор_9 клас
Глобальна мережа Інтернет_10 клас

Зарубіжна література
Постмодернізм_11 клас

Браузер
Яким браузером ви користуєтесь?
Всього відповідей: 563

Сучасна людина
Які мови повинна знати сучасна людина
Всього відповідей: 666

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Пісня як сонце

культурологічний проект, виконаний за
програмою „Music Camp Inter
national"

(термін виконання 1 тиждень) 

Міжнародна благодійна організація „Music Camp Internationalпроводить музичні табори в Україні з 2002 року. За цей час успішно  проведено 10 міських таборів у Києві, Черкасах; організовано найбільший дитячий хор в Україні у МДЦ „Артек”, який увійшов до Книги рекордів України; проведено в Одесі концерт „Співають дитячі серця” для 1000 дітей з усієї України.

Художній керівник та диригент Констанція Фортунато (США).

Метою проекту стала  ідея збагачення освітнього навчального процесу новими видами творчої діяльності, набуття колеґіантами музичного досвіду, естетичного розвитку, забезпечення для кожної дитини можливості опанувати умінням гри на музичному інструменті (скрипка, гітара, дзвіночки, флейта, ударні інструменти), брати участь у музичних іграх.

Інтригою послужила проблема організації роботи в стислий термін, за час якого необхідно було перебудувати навчальний процес (замінити навчальний розклад новим, переорієнтувати роботу викладачів), організувати викладання і репетиції, що мали завершитися гала-концертом у кращому концертному закладі міста у супроводі академічного симфонічного оркестру.

Таким чином педагогічний колектив Січового колеґіуму продовжив роботу над реалізацією ідеї культурологічного імперативу як складової навчально-виховної роботи школи. Музичні твори класиків світового класичного музичного мистецтва (Гайдн, Моцарт, Сен-Санс), вітчизняних композиторів (Лисенко, Петриненко), виконання пісень англійською мовою у жанрі спіричуельс, російською, українською мовами збагатили музичний досвід учнів. 
 Ствердженні у соціумі сприяв розвиток персоносфери колеґіантів: на концерт були запрошені представники громадськості міста, батьки, вчителі, актори, музиканти. Захід транслювався по всіх теле- та радіоканалах міста.

Особливістю проекту було те, що кожна дитина,  незалежно від природних здібностей та можливостей, отримала можливість ствердитися як творча особистість, а вчителі і батьки отримали урок пошуку і реалізації експериментальних технологій, методичних підходів, успішне застосування яких вкотре підтвердило істину про талант у кожній особистості, який лише треба пробудити

Реалізація проекту засвідчила здатність  педагогічного колективу Запорізького січового колеґіуму працювати в умовах експерименту, здійснювати пошук нових форм і засобів покращення освітніх послуг учням, забезпечувати в такий спосіб розвиток кожної особистості.

 Відеоальбом

Фотоальбом

Група Vkontakte

Життя сайту

Наші веб-ресурси
МО вчителів історії
Візитка школи на ЗапоВікі
Блог бібліотеки
Блог вчителів історії
Блог світової літератури
Блог інформатиків
Сайт Магнитофон

Адмін NetSchool
Адміністратор NetSchool: Сосновська Анастасія Ігорівна
e-mail: stacy.tereshenko@mail.ru
ICQ: 411592310

NetSchool
Вхід до системи NetSchool

Хмара тегів

Друзі сайту
КЗ ЗОЛ "Захисник" ЗОР
ЗапоВікі
Запорізький Центр інформатики ДОЦ Ласпі
Школа самоврядування
Малa академія наук
Онляндія - безпечна веб-країна
Онляндія в Контакті


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz