Запорізький Січовий колегіум-інтернатП`ятниця, 05.03.2021, 02:05

Вітаю Вас Гість | RSS
Головна | Сонячне коло | Реєстрація | Вхід
Меню сайту

Форма входу

Тести
Психологія
Самооцінка психічних станів (ригідність)
Самооцінка психічних станів (агресивність)
Самооцінка психічних станів (фрустрація)
Самооцінка психічних станів (тривожність)

Інформатика
Текстовий процесор_9 клас
Глобальна мережа Інтернет_10 клас

Зарубіжна література
Постмодернізм_11 клас

Браузер
Яким браузером ви користуєтесь?
Всього відповідей: 563

Сучасна людина
Які мови повинна знати сучасна людина
Всього відповідей: 666

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Проект «Сонячне коло»

Організатори: Директор Запорізького Січового колегіуму Єршова В.О.,

Заступник директора з виховної роботи Михайлова В.В.

За підтримки: Союзу українок Запорізької області «Роксолана», Церкви св. Миколая.

Учасники: учні колегіуму, вчителі, вихователі, керівники студій художньої творчості.

Мета: плекання вільної творчої людини, яка зможе осмислювати і усвідомлювати своє призначення на Землі, культурної особистості, здатної до саморефлексії і прагнення до ідеалу; продовження роботи над реалізацією ідеї благодійництва у практичній діяльності колегіантів.

Проект триває з січня 2008 року і продовжуватиметься до квітня 2010 року. Включає в себе два аспекти, які реалізовуються паралельно і доповнюють один одного:

І аспект: теоретичний. Спрямований на виявлення емпатійної спрямованості особистості, формування морально – етичних орієнтирів та знань учнів.

1. Бесіди для учнів 5 х класів «Людина починається з добра» (Вересень – квітень 2008-2009 року), вихователі 5-11 класів, колегіанти.

2. «Круглий стіл» для учнів 7-х класів на тему: «Творити добро – найвище людське покликання» (Листопад2008 року), класні керівники 5-11 класів, колегіанти.

3.«Відкритий мікрофон» для учнів 8-9 класів. «Милосердя словом і ділом» (висвітлення питання: моє бачення благодійності як вияву милосердя) (Лютий2009 року), вчителі української мови та літератури, колегіанти.

4.
Прес – конференція  для учнів 10 класів «Милосердя як складова ментальності українського народу» (Березень 2009 року), Вихователі 5-11 класів

ІІ аспект: практичний. Включає в себе цикл доброчинних акцій, спрямованих на підтримку людей з особливими потребами, дітей - сиріт, тощо і виховання в молоді свідомого бажання творити добро, гуманного ставлення до ближнього.

1.
«Круглий стіл» із відповідальними класів: аналіз реалізації проекту в минулому році, планування роботи в проекті на 2008-2009 рік, розподіл завдань (Вересень 2008 року), Берегині класів, заступник директора з ВР Михайлова В.В.

2.
«Не будь байдужим» - сумісний концерт – зустріч із дітьми – інвалідами до Дня святого Миколая.  Вручення подарунків, зібраних та зроблених руками дітей (19 грудня 2008 року), Керівники студій художньої творчості, колегіанти.

3.
«Різдво без самотності» (привітання із святами самотніх людей, що живуть поруч із учнями) (6-8 січня 2009 року), Класні керівники 5 -11 класів, колегіанти.

4.
Організація допомоги громадянам похилого віку, що живуть поруч із учнями (Жовтень 2008 року і далі - постійно), Класні керівники 5-11 класів, колегіанти.

5.
Благодійний концерт «Сонячне коло». Виручені кошти передаються в дитячий притулок «Надія» (Березень 2009 року), Керівники студій художньої творчості, колегіанти.

6.Акція «Ветерани живуть поруч». Виготовлення та вручення вітальних листівок ветеранам Великої Вітчизняної війни (Травень 2009 року), Вихователі, вчителі малювання та праці,  колегіанти.

7.Благодійний ярмарок. Гроші, виручені у крамницях переводяться  на рахунок онкохворим дітям (Квітень 2009 року), Класні керівники, педагог – організатор.

8Захист наукових робіт «Мій родовід», які включають в себе розділ «Благодійники і меценати в моєму родоводі» (Грудень 2008 року), Вчителі української мови та літератури 5-11 класів, колегіанти, батьки

9.«Різдвяна казка». Колядки та щедрівки для дітей – сиріт та інвалідів (Січень 2009 року), Педагог – організатор, керівники студій художньої творчості, колегіанти.

10.Робота окремої рубрики колегіантської газети «Джалапіта» «Інтерв’ю з….», яка включає в себе розповіді про людей з особливими потребами, цікаві долі людей похилого віку (Протягом навчального року), Редакційна колегія газети «Джалапіта»

11.Конкурс творів – роздумів  на уроках етики «Я не пройду мимо…» (Січень 2009 року), Вчитель етики, колегіанти.

12.Засідання дискусійного клубу «Діалог» «Скільки коштує співчуття»  (лютий 2009 року), вчителі етики, колегіанти

13. Висвітлення результатів реалізації проекту на сторінках шкільної газети «Джалапіта»( назва газети походить від імені головного героя сюреалістичного роману Еми Андієвської та асоціюється із поняттям Добро, Любов) (протягом навчального року), редакція шкільної газети
Життя сайту

Наші веб-ресурси
МО вчителів історії
Візитка школи на ЗапоВікі
Блог бібліотеки
Блог вчителів історії
Блог світової літератури
Блог інформатиків
Сайт Магнитофон

Адмін NetSchool
Адміністратор NetSchool: Сосновська Анастасія Ігорівна
e-mail: stacy.tereshenko@mail.ru
ICQ: 411592310

NetSchool
Вхід до системи NetSchool

Хмара тегів

Друзі сайту
КЗ ЗОЛ "Захисник" ЗОР
ЗапоВікі
Запорізький Центр інформатики ДОЦ Ласпі
Школа самоврядування
Малa академія наук
Онляндія - безпечна веб-країна
Онляндія в Контакті


Copyright MyCorp © 2021
Безкоштовний хостинг uCoz